+90-212-706-1111     |     Trump Towers 2606 Mecidiyeköy - İstanbul

Gizlilik Politikası

Atamer Hukuk Bürosu’nun internet sitesinin ziyaret edilmesi veya internet sitesi ya da e-posta yolu ile tarafımızla iletişime geçilmesi aşağıda yer alan şartlara tabidir.

1. Bu internet sitesi, mesleki faaliyetleri internet üzerinden sürdürmek ve müvekkilleri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup, hiçbir şekilde reklam, iş sağlama veya başka bir ticari amaç gütmemektedir. Bu internet sitesinin içeriği Türkiye Barolar Birliği‘nin Meslek Kurallarına ve Reklam Yasağı Yönetmeliği’ne uygun olarak tasarlanmaya çalışılmıştır.

2. Bu internet sitesinin ziyaret edilmesi, internet sitesi veya e-posta yoluyla büro ile iletişim kurulması ziyaretçi ile internet sitesi sahibi arasında bir vekalet ilişkisi oluşturmayacaktır.

3. Gizlilik politikamız gereği iletişim kurmak amacıyla bizimle paylaşacağınız isim, telefon, e-posta ve adres bilgileri kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmayacak ve başka amaçlarla kullanılmayacaktır.

4. Avukatlık Kanunu ve TBB Meslek Kuralları gereği bizimle paylaşacağınız hukuki soru ve sorunlarla ilgili tüm özel bilgiler mesleki sır kapsamında korunacaktır.

5. Büronun açık izni olmadan, bu internet sitesine, başka bir internet sitesinden link verilemez.

6. Atamer Hukuk Bürosu, bu internet sitesindeki bilgilerin tam ve güncel olduğunu garanti etmez.

7. Bu web sitesini ziyaret edenler, yukarıdaki Gizlilik Politikası ile Ziyaret ve Kullanım Şartlarını kabul etmiş sayılır.

error: Kopya koruması engeli!