+90-212-706-1111     |     Trump Towers 2606 Mecidiyeköy - İstanbul

Büro Profili

ilker atamer

İlker Atamer

Avukat & Hukuk Doktoru
BİYOGRAFİ İlker Atamer, Almanya’nın Köln şehrinde doğdu ve eğitim hayatına Türkiye’de başladı. 1998 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi’nden 2002 yılında mezun...
Detaylı Bilgi...
Atamer Hukuk Bürosu

2005 yılında kurulan Atamer Hukuk Bürosu, bilişim hukuku, boşanma, ceza hukuku ile gayrimenkul hukuku alanlarında en iyi avukatlık bürosu olma hedefiyle faaliyetine devam etmektedir. Hukuki bilgi ve mesleki tecrübeyi en temel avukatlık mesleği unsuru olarak gören hukuk büromuz, mesleki bilgisinin ve tecrübesinin bulunduğu ve yalnızca uzman olduğu hukuki alanlarda avukatlık hizmeti vermektedir. Atamer Hukuk Bürosu İstanbul dışında Türkiye’nin farklı şehrilerinde de bilişim, boşanma, gayrimenkul ve ceza davaları konusunda dosya ve dava takibi yapmaktadır.

Avukatlık Ofisi Profili

Atamer Hukuk Bürosu, Av. İlker Atamer’in yöneticiliğinde, her biri kendi alanında uzman olan avukat, öğretim üyesi, teknik uzman ve danışmanlardan oluşan güçlü kadrosu ile uzmanlık alanlarında müvekkillerine en kaliteli avukatlık hizmetlerini vermeyi amaçlamaktadır. Avukatlık mesleğinde kaliteyi ve profesyonelliğin öneminin farkında olan ve “İstanbul Hukuk” ekolünden gelen hukuk büromuz, yalnızca İstanbul Hukuk mezunu avukatlara bünyesinde görev vermekte ve bu ekolün devamını hedeflemektedir.

Attorney Ayca
Ayça Özbek
Avukat

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu ve İstanbul Barosu üyesi olan Av. Ayça Özbek’in uzmanlık alanları aile hukuku, ceza hukuku ve gayrimenkul hukukudur.

seda
Seda İnce
Avukat

Maltepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu ve İstanbul Barosu üyesi olan Av. Seda İncedere aile hukuku, ceza hukuku ve ticaret hukuku alanlarında çalışmaktadır.

Esra
Şule Zehit
Avukat Stajyeri

İstanbul Hukuk Fakültesi mezunu olan Şule hukuki araştırma ve dosya takibi konularında büro avukatlarına destek sağlamaktadır.

burcu
Burcu U.
Avukat Yardımcısı

Burcu avukat yardımcısı olarak avukat ekibine destek sağlamaktadır.

Merve G.
Avukat Asistanı

Merve ofis asistanı pozisyonunda müvekkil ilişkilerinde destek vermektedir.

Teori

Pratik

Tecrübe

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

1- Atamer Hukuk Bürosu, yalnızca uzmanı olduğu konularda avukatlık hizmeti vermekte olup uzmanlık alanımıza girmeyen konularda iş takibi yapmaz.
2- Müvekkillerimizin bizimle paylaşacağı her türlü bilgi ve belge Avukatlık Kanunu ve sözleşmelerimizdeki gizlilik hükümleri uyarınca gizlilik koruması altındadır.
3- Kusursuz bir avukatlık hizmeti vermeyi hedeflediğimiz için takip ettiğimiz tüm iş ve işlemler mesleki sorumluluk sigortası ile sigorta güvencesi altındadır.
4- Takibini yaptığımız işlerdeki hukuki süreçler konusunda müvekkileri sürekli olarak bilgilendirip önemli gelişmeleri haber vermek çalışma prensibimizdir.
5- Avukatlık mesleği etiğine ve Türkiye Barolar Birliği Meslek İlke ve Kuralları‘na uygun şekilde avukatlık faaliyeti yürütmeye önem vermektedir.

 

error: Kopya koruması engeli!