+90-212-706-1111     |     Trump Towers 2606 Mecidiyeköy - İstanbul

Hakkımızda Sayfası

Atamer Hukuk Bürosu Hakkında Bilgiler
Atamer Hukuk Bürosu

2005 yılında kurulan Atamer Hukuk Bürosu, bilişim hukuku, boşanma, ceza hukuku ile gayrimenkul hukuku alanlarında en iyi avukatlık bürosu olma hedefiyle faaliyetine devam etmektedir. Hukuki bilgi ve mesleki tecrübeyi en temel avukatlık mesleği unsuru olarak gören hukuk büromuz, mesleki bilgisinin ve tecrübesinin bulunduğu ve yalnızca uzman olduğu hukuki alanlarda avukatlık hizmeti vermektedir. Atamer Hukuk Bürosu İstanbul dışında Türkiye’nin farklı şehrilerinde de bilişim, boşanma, gayrimenkul ve ceza davaları konusunda dosya ve dava takibi yapmaktadır.

Avukatlık Ofisi Profili

Atamer Hukuk Bürosu, Av. İlker Atamer’in yöneticiliğinde, her biri kendi alanında uzman olan avukat, öğretim üyesi, teknik uzman ve danışmanlardan oluşan güçlü kadrosu ile uzmanlık alanlarında müvekkillerine en kaliteli avukatlık hizmetlerini vermeyi amaçlamaktadır. Avukatlık mesleğinde kaliteyi ve profesyonelliğin öneminin farkında olan ve “İstanbul Hukuk” ekolünden gelen hukuk büromuz, yalnızca İstanbul Hukuk mezunu avukatlara bünyesinde görev vermekte ve bu ekolün devamını hedeflemektedir.

Sertifikalar ve Üyelikler

  • avukatlar istanbul
  • istanbul hukuk büroları
  • en iyi avukatlar
  • avukatlık bürosu
  • hukuk büroları

Bize Ulaşın

Uzmanlık alanımıza giren konular hakkında bilgi almak veya hukuki soru ve sorunlarınızla ilgili görüşmek için bize ulaşın.
+90-212-706-1111

error: Kopya koruması engeli!