Atamer Hukuk Bürosu

İstanbul Şişli’de faaliyet gösteren Atamer Hukuk Bürosu, bilişim ve internet hukuku, aile ve boşanma hukuku, gayrimenkul hukuku ve ceza hukuku alanları başta olmak üzere uzmanı olduğu hukuki konularda gerçek ve tüzel kişilere yönelik hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

1999 yılından beri mesleki tecrübesi bulunan ve 16 yıllık tecrübesiyle Av. İlker Atamer‘in yöneticiliğinde faaliyet gösteren Atamer Hukuk Bürosu her biri kendi alanında uzman olan öğretim üyesi, avukat, teknik danışman ve asistanlarla birlikte profesyonel olarak hukuki destek vermektedir.

Atamer Hukuk Çalışma Prensipleri

1– Mesleki gizlilik en ön önemli prensibimizdir. Müvekkillerimizin bizimle paylaşacağı her türlü bilgi ve döküman %100 meslek sırrı kapsamında olup yalnızca Avukatlık Kanunu ile değil ayrıca gizlilik sözleşmemizle koruma altındadır.
2– Yalnızca uzmanı olduğumuz konularda avukatlık hizmeti vermek ve uzmanlık alanımıza girmeyen konularda iş takibi yapmamak hukuk büromuzun başlıca prensibidir.
3– Mesleki bilgi ve tecrübeye önem veren ve şu ana kadar hiçbir mesleki hatası bulunmayan hukuk büromuz, müvekkillerimize kusursuz bir avukatlık hizmeti vermeye devam etmek adına mesleki sorumluluk sigortası ile yaptığımız tüm iş ve işlemleri sigorta güvencesi ile koruma altında tutmaktayız.
4– Müvekkillerimizi hukuki süreçler ve davaların seyri konusunda sürekli olarak bilgilendirmek ve gelişmeleri anında haber vermek bir hukuk büromuzun önem verdiği bir çalışma prensibidir.

Atamer Hukuk Bürosu Blog Sitemiz

Güncel haberler, hukuki yorumlar ve duyurularımız için AtamerHukuk blog sitemizi ziyaret edebilirsiniz.