Atamer Hukuk Burosu

Atamer Hukuk Bürosu

İstanbul Şişli’de faaliyet gösteren Atamer Hukuk Bürosu, Avukat İlker Atamer tarafından kurulmuş olup 16 yıllık mesleki tecrübe ile her biri kendi alanında uzman olan avukatlar, öğretim üyeleri, teknik uzmanlar ve asistanlarla işbirliği içerisinde hukuki konularda danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Hukuk büromuz gerçek ve tüzel kişilere yönelik hukuki danışmanlık, bilişim ve internet hukuku, ticaret hukuku, gayrimenkul hukuku, ceza hukuku, fikri mülkiyet hukuku ve boşanma ve aile hukuku alanları başta olmak üzere farklı hukuki alanlarda faaliyet göstermekte olup, yerli ve yabancı müvekkillerine kaliteli hukuki destek hizmetleri sunmaktadır.

atamer-hukuk-burosu


Atamer Hukuk Bürosu’nun Farkı

Hukuk bürosu olarak kuruluşumuzdan beri temel prensibimiz yalnızca uzmanı olduğumuz konularda avukatlık hizmeti vermek ve çalışma alanımıza girmeyen konularda iş almamaktır. Bu itibarla hukuk büromuz bilişim ve internet hukuku, aile ve boşanma hukuku, gayrimenkul hukuku ve ceza hukuku alanları başta olmak üzere yalnızca uzmanı olduğu hukuki alanlarda gerçek ve tüzel kişilere yönelik hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

Hukuk büromuzun bir diğer prensibi ise müvekkillerimiz ile etkileşimli ve sürekli iletişim halinde çalışmaktır. Müvekkillerimiz açılacak bir davanın dilekçesini, dava açılmadan mutlaka görmektedir.

Atamer Hukuk Bürosu ayrıca iş prensibi olarak takip ettiği iş ve davalarda müvekkillerini sürekli bilgilendirmekte ve güncel gelişmeler konusunda sürekli bilgi aktarımı yapmaktadır.

Bir diğer önemli çalışma prensibimiz ise mesleki gizliliktir. Müvekkillerimizin gerek danışmanlık gerekse dava takibi için bizimle paylaştığı tüm bilgiler ve belgeler meslek sırrı olarak saklanmakta ve hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır. nitekim avukatlık sözleşmemizde de gizlilik prensibimiz konusunda önemli maddeler bulunmaktadır.

İstanbul’da faaliyet göstermekte olan Atamer Hukuk Bürosu, aynı zamanda Türkiye’nin pek çok farklı noktasında avukatlık ve dava hizmeti sunmaktadır.

Hukuk Bürosu Olarak Uzmanlık ve Çalışma Alanlarımız

Atamer Hukuk Bürosu, bilişim avukatı, boşanma avukatı ve ceza avukatı olarak hukuki danışmanlık ve avukatlık  hizmetleri vermektedir.

Hukuki danışmanlık hizmetini ofisimizde yüzyüze görüşme yoluyla verdiğimiz gibi ayrıca online avukat olarak adlandırdığımız hizmet çerçevesinde e-mail, skype ve telefon üzerinden danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

1999 yılından beri mesleki tecrübesiyle avukatlık ve hukuki danışmanlık yapan Av. İlker ATAMER, Atamer Hukuk Bürosu’nun kurucusu ve yönetici avukatıdır. Bizimle iletişime geçmek veya randevu almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir ve telefon ya da e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Hukuk Bürosu Prensiplerimiz

  • Sadece uzman olduğumuz konularda iş takibi yapmak ve çalışma alanımıza girmeyen konularda iş almamak temel prensibimizdir.
  • Müvekkilleri sürekli e-posta ve telefonla bilgilendirmek ve önemli gelişmelerde aydınlatmak bir başka çalışma prensibimizdir.
  • Tüm dava ve dosya takipleri için müvekkiller ile yazılı avukatlık sözleşmesi yapmak prensibimizdir.
  • Takibini üstlendiğimiz davaları sonuna kadar takip etmek de çalışma prensiplerimiz arasındadır.
  • Avukatlık ücretleri konusunda şeffaflık ve sözleşmeye bağlılık, önem verdiğimiz bir başka çalışma ilkemizdir.
  • Kişisel verileri ve meslek sırlarını gizli tutmak hukuk bürosu olarak en hassas olduğumuz ilkelerin en başında gelmektedir.

Üyeliklerimiz