Online Avukat

Atamer Hukuk Bürosu, genel hukuki danışmanlık hizmeti vermekte ayrıca uzman olduğu alanlarda danışmanlık yapmaktadır. Avukata soru sormak veya avukata danışma hizmeti almak isteyenler için Atamer Hukuk Bürosu, randevuya dayalı yüz yüze görüşmeyle yoluyla danışmanlık hizmeti verdiği gibi ayrıca online avukat olarak başka ülke veya şehirde olan ya da vakit bulamadığı için hukuk büromuza gelemeyen kişiler için “online hukuki danışmanlık” niteliğinde hukuki danışmanlık ve avukatlık danışma hizmetlerini telefonda veya e-posta ile internet üzerinden vermektedir.

online avukat

Online Hukuki Danışmanlık

Uzaktan telefonla veya online hukuki danışmanlık hizmeti almadan önce incelenmesini talep edeceğiniz bir takım belge veya dökümanlar var ise bunları faks veya e-posta yoluyla bize ulaştırmak üzere hazırlamanız uygun olacaktır. Danışmak istediğiniz konuları ve varsa ilgili evraklarınızı hazırladıktan sonra online danışmanlık hizmeti almak üzere bizimle iletişime geçebilir ve uzaktan danışmanlık hizmeti için randevu alabilirsiniz. Telefonla veya e-posta ile danışmanlık hizmeti aldıktan sonra hala aynı konuyla alakalı kafanızda bir takım sorular kalırsa yeniden danışmanlık ücreti ödemek durumunda bizimle tekrar iletişime geçip aklınızda kalan soruları bize yöneltebilirsiniz. Ayrıca, danışmak istediğiniz hukuki konularla alakalı bir takım belge ve evrakları incelemek üzere faks veya e-posta yoluyla bize ulaştırarak daha somut danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Online hukuki danışmanlık veya telefonda hukuki danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak ve uzaktan hukuki danışmanlık hizmeti almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Atamer Hukuk Bürosu’nun tecrübeli avukatları hukuk danışmanı olarak ve online avukat hizmetleri kapsamında uzmanlık alanlarıyla alakalı her türlü sorunuzda danışmanlık hizmeti kapsamında yardımcı olacaktır.

Online Danışma İçin Belgelerin Gönderilmesi

Eğer hukuki danışmanlık almak istediğiniz konu soru cevaptan ziyade bir belge veya dökümanın (sözleşme, mahkeme kararı, savcılık yazısı, ödeme emri, ihtarname vs) incelenmesini gerektiriyorsa ilgili dökümanları info@atamer.av.tr adresine göndermeniz durumda gerekli inceleme yapıldıktan sonra konuyla ilgili sorularınız yanıtlanacaktır.

Danışmanlık Ücretinin İnternet Üzerinden Ödenmesi

Uzakta olduğu için veya çeşitli sebeplerle randevu alarak ofisimize gelme imkanı bulunmayan kişiler ya da danışmanlık ücretini internet üzerinden kredi kartıyla ödedikten sonra ofisimizde danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler online ödeme sistemini kullanarak danışmanlık ücretini kredi kartlarıyla online olarak peşin veya taksitli şekilde ödeyebilirler. Bunun öncelikle telefonla veya e-posta ile bize ulaşarak online ödeme yapmak istediğinizi belirtmeniz halinde online ödeme için gerekli bilgiler tarafınıza gönderilecektir. Online avukat danışma hizmetleri için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Soru veya yorum yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. *