+90-212-706-1111     |     Trump Towers 2606 Mecidiyeköy - İstanbul

Online Avukat

Atamer Hukuk Bürosu, online avukat olarak uzaktan danışmanlık hizmeti vermekte ve ayrıca telefonda danışmanlık yapmaktadır. Avukata soru sormak veya avukata danışma hizmeti almak isteyenler için Atamer Hukuk Bürosu, randevuya dayalı yüz yüze görüşmeyle yoluyla danışmanlık hizmeti verdiği gibi ayrıca avukat online olarak başka ülke veya şehirde olan kişilere online danışmanlık sağlamaktadır.  Mesafe dışında ayrıca vakit bulamadığı için hukuk büromuza gelemeyen kişiler için de “online hukuki danışmanlık” niteliğinde hukuki danışmanlık ve avukatlık danışma hizmetlerini telefonda veya e-posta ile internet üzerinden verilmektedir.

online avukata danışma

Online Hukuki Danışmanlık

Uzaktan telefonla veya online hukuki danışmanlık hizmetinde incelenecek belge olup olmadığı önemlidir. Danışmanlık almadan önce danışacağınız konuyla alakalı incelenmesini isteyeceğiniz belgeler olabilir. Bu tür evrak ve belgeleri danışmanlık öncesi e-posta yoluyla bize ulaştırmanız yerinde olacaktır. Danışmak istediğiniz konuları ve varsa ilgili evraklarınızı hazırladıktan sonra online danışmanlık hizmeti almak üzere bizimle iletişime geçebilir ve uzaktan danışmanlık hizmeti için randevu alabilirsiniz. Telefonla veya e-posta ile danışmanlık hizmeti aldıktan sonra bizden ayrıca avukatlık hizmeti alabilirsiniz.  Ayrıca, danışmak istediğiniz hukuki konularla alakalı bir takım belge ve evrakların incelenmesi gerekebilir. Bu tür belgeleri e-posta veya Whatsapp yoluyla bize ulaştırarak daha somut danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Online hukuki danışmanlık veya telefonda hukuki danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak ve uzaktan hukuki danışmanlık hizmeti almak için iletişim sayfamızdan bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Uzmanlık alanımıza giren her türlü sorunuzda danışmanlık hizmeti için bize başvurabilirsiniz. Büromuz tecrübeli avukatları hukuk danışmanı olarak ve online avukat hizmetleri kapsamında yardımcı olacaktır.

Online Danışma İçin Belgelerin Gönderilmesi

Eğer hukuki danışmanlık almak istediğiniz konu sadece soru cevaptan ibaret olmayabilir. Eğer danışma konusu bir belgenin incelenmesini gerektiriyorsa ilgili dökümanları danışmanlık öncesinde email adresimize gönderebilirsiniz. Bu durumda göndereceğiniz sözleşme, mahkeme kararı, ödeme emri, ihtarname gibi belgeleri inceledikten sonra sorularınız yanıtlanacaktır. İncelenecek belgeler birkaç sayfadan ibaretse danışmanlık kapsamında tarafımızca ücretiz analiz edilecektir. Ancak dava dosyası, uzun sözleşmeler veya belgeler mevcutsa dosya inceleme için fark ücret talep edilecektir.

Danışmanlık Ücretinin İnternet Üzerinden Ödenmesi

Uzakta olduğu için veya çeşitli sebeplerle randevu alarak ofisimize gelme imkanı bulunmayan kişiler ya da danışmanlık ücretini internet üzerinden kredi kartıyla ödedikten sonra ofisimizde danışmanlık hizmeti almak isteyen kişiler online ödeme sayfasını kullanarak danışmanlık ücretini kredi kartlarıyla online olarak peşin veya taksitli şekilde ödeyebilirler. Bunun için öncelikle telefonla veya e-postayla bize ulaşarak online ödeme yapmak istediğinizi bildirmeniz uygun olacaktır.  Ardından online ödeme yapabilmeniz için gerekli bilgiler tarafınıza gönderilecektir. Online avukat danışma hizmetleri için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

error: Kopya koruması engeli!