+90-212-706-1111     |     Trump Towers 2606 Mecidiyeköy - İstanbul

Yasal Uyarı

Telif Hakkı ve Diğer Yasal Uyarılar

1. Bu sitedeki tüm makale, yazı ve içeriklerin bütün telif ve fikri hakları Av. İlker ATAMER‘e ait olup, yazı ve içerikler aidiyet tescili bakımından elektronik imzalı zaman damgası ile mühürlenmiştir. Yazılı izin olmaksızın bu sitedeki hiçbir makale, yazı veya içerik kısmen veya tamamen bir başka sitede ya da herhangi bir başka mecrada aynen veya değiştirilerek ya da yeniden düzenlenerek yayınlanamaz ve tercüme edilemez. Aksi takdirde FSEK kapsamında hukuki ve cezai işlem yapılacak ve telif hakkı ihlalinde bulunanlar ayrıca Twitter sayfamızdan teşhir edilecektir.

2. “Atamer Hukuk Bürosu” markası ve logosu Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde tescilli olup, tarafımıza ait markaların izinsiz olarak kullanılması veya taklit edilmesi hukuki ve cezai sorumluluk doğuracaktır.

3.  Makale ve yazılara yönelik sorulan sorulara verilen cevaplar avukat – müvekkil ilişkisi doğurmaz ve hukuki tavsiye ya da danışmanlık olarak kabul edilemez. Hukuki tavsiye, yönlendirme ve danışmanlık hizmeti sadece danışmanlık ücreti karşılığı olarak verilmektedir.

error: Kopya koruması engeli!