ilker-atamer

Av. İlker Atamer

Av. İlker ATAMER  İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’niden mezun olduktan sonra Marmara Üniversitesi’nde Avrupa Birliği Hukuku alanında lisansüstü eğitim almıştır. 2002 yılında İstanbul Barosu’na kaydolarak serbest avukatlığa başlayan Av. İlker Atamer bilişim hukuku, boşanma hukuku ve ceza hukuku alanlarında uzman olup bu alanlarda danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermesinin yanında ayrıca eğitim çalışmaları yürütmektedir. Atamer Hukuk Bürosu’nun kurucusu olan ve 17 yıllık mesleki tecrübesi danışmanlık ve avukatlık faaliyetine devam eden  Av. İlker Atamer’in detaylı CV’sine ulaşmak için Av. İlker Atamer bağlantısına tıklayabilirsiniz.


ayca-ozbek

Av. Ayça Özbek

Beşiktaş Anadolu Lisesi mezunu olan Av. Ayça Özbek, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamlayarak İstanbul Barosu’na kaydolmuş ve serbest avukatığa başlamıştır. Sakarya Üniversitesi’nden Marka ve Patent Yönetimi Uzmanlık Sertifikası bulunan Av. Ayça Özbek ayrıca İstanbul Barosu’ndan Sınai Mülkiyet Hakları alannda sertifika almıştır. Fikri mülkiyet hukuku, aile ve boşanma hukuku ve ceza hukuku ana uzmanlık alanıdır.

Av. Gizem Alınteri

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan ve “İstanbul Hukuk” ekolünden gelen Av. Gizem Alınteri, aile hukuku, ceza hukuku ve yabancılar hukuku alanında uzman olup ayrıca fikri mülkiyet hukuku alanında çalışmaları bulunmaktadır.

 

cagla-ipek

Katip Çağla İpek

Çağla İpek, Türkiye Barolar Birliği nezdinde kayıtlı avukat katibi olup aynı zamanda avukat asistanlığı görevi yapmaktadır.