201901.05
5
2

İstanbul Ceza Avukatı

İstanbul Ceza Avukatı

İstanbul ceza avukatı olarak uzun yıllardır ceza hukuku ve ceza usul hukuku konularında uzmanlaşan Atamer Hukuk Bürosu, 20 yıla yakın mesleki tecrübesi olan Av. İlker Atamer‘in yöneticiliğinde faaliyet göstermektedir. Ceza Kanunu ve Ceza Muhakemesi Kanunu alandalarında uzmanlaşan hukuk büromuz asliye ceza mahkemesi ve ağır ceza mahkemelerinde temsil ve savunma hizmetleri vermektedir. Ceza davalarının yanında ayrıca ceza soruşturmaları alanında da şikayetçi ve şüpheli vekili olarak da ceza avukatı hizmetleri sunan Atamer Hukuk Bürosu ifade, sorgu ve savunma gibi ceza hukuku işlemlerinde danışmanlık ve avukatlık hizmetleri yürütmektedir. Hukuk büromuz, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin çok sayıda farklı ilinde danışmanlık ve savunma gibi ceza hukuku konularında hukuk desteği sunmaktadır. Ceza avukatı, İstanbul gibi büyük şehirlerde dahi bulunması hayli zor bir avukat türüdür.  Zira gerçekten ceza avukatı olarak uzmanlaşan avukat sayısı son derece azdır.

istanbul ceza avukatı

Özellikle internette ceza avukatı arama işi bazen çok daha zor olmaktadır. Mesleğe yeni başlayan ve hiç tecrübesi olmayan avukatların bile hiç çekinmeden “ceza avukatı” ünvanı kullanıp ceza hukuku alanında uzman olduğunu iddia edebilemektedir. Dolayısıyla ceza hukuku gibi hassas bir alanda internette ceza avukatı ararken dikkatli olunmasını öneriyoruz. Çalışmak istediğiniz avukatın hangi hukuk fakültesinden ne zaman mezun olduğu, kaç yıllık mesleki tecrübesi olduğu, şu ana kadar ceza hukuku alanında ne tür çalışmalar yaptığı, kaç dava görev aldığı gibi bilgilere bakılması halinde İstanbul ceza avukatı ararken yanılma ihtimali düşecektir. Dolayısıyla internette sadece “ceza avukatı arıyorum” yazıp arama yapmak veya çıkan Google reklamlarına tıklamak yanıltıcı olabilmektedir. Dolayısıyla ceza avukatı arama yaparken yalnızca gelen sonuçlara bakmak yerine ayrıca avukatın özgeçmiş niteliğindeki CV’sine bakılması yerinde olacaktır. Eğer avukatın sitesinde CV bulunmuyorsa, hangi yıl hangi hukuk fakültesinde mezun olduğu, kaç yıllık tecrübeye sahip olduğu ve ne tür mesleki çalışmalar yaptığı bilgisi internet sitesinde yer almıyorsa bu durumda daha dikkatli olunması gerekmektedir.

Ceza Avukatları İstanbul

İstanbul ceza avukatları olarak faaliyet gösteren Atamer Hukuk Bürosu ceza avukatı ekibi, İstanbul dışında ayrıca Türkiye’nin farklı şehirlerinde de ceza avukatları olarak ceza soruşturmaları ve ceza davalarında da hukuki destek sunmaktadır. İstanbul, ceza avukatı bulma bakımından kuşkusuz büyük bir şehir. Ancak gerçek anlamda ceza avukatı niteliğini haiz ve ceza hukuku alanında tecrübeli avukat sayısı İstanbul’da dahi çok az sayıdadır. Dolayısıyla ceza avukatı arayan kişilerin, avukatın mezun olduğu okulu, kaç senelik avukat olduğunu ve ceza hukuku alanında ne tür çalışmalar yaptığını sorgulaması yerinde olacaktır. Ceza avukatı arama niyetinde olan kişilerin yanlış avukat seçimi yapması yalnızca zaman veya para kaybına neden olmayacak aynı zamanda ceza davasının aleyhe sonuçlanması riski gündeme gelecektir.

ceza avukatı istanbul

Atamer Hukuk Bürosu Ceza Avukatları

Atamer Hukuk Bürosu ceza avukatları, İstanbul ceza avukatı olarak hukuki temsil ve savunma hizmetleri vermenin yanında İstanbul dışında bulunan müvekkillerine de ceza hukuku konularında danışmanlık, savunma, temsil ve avukatlık hizmetleri vermektedir. Hukuk büromuz, gerek müşteki/katılan temsili gerekse şüpheli/sanık savunması alanında 20 yıla yaklaşan ceza hukuku tecrübesi ile müvekkilerine hukuki destek sağlamaktadır. Atamer Hukuk Bürosu ayrıca yabancı müvekkilerine de ceza hukuku alanında danışmanık ve avukatlık hizmeti sunmaktadır. İstanbul ceza avukatı olarak Atamer Hukuk Bürosu ile çalışmak isteyenler iletişim sayfamızdaki telefon veya e-posta adresinden bize ulaşabilirler.


Soru veya yorum yazabilirsiniz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. *